FİRMA PROFİLİ

BEST MODE TEKSTİL 1993 YILINDA HAZIRGİYİM SEKTÖRÜNDE KALİTELİ VE YENİLİKÇİ ÜRETİM ANLAYIŞI İLE SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN KURUMLARINDAN OLMA HEDEFİ İLE KURULMUŞTUR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEF ALIP GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ KULLANARAK AVRUPANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİ İLE ALMANYA,FRANSA VE DANİMARKA ÖRME ERKEK,BAYAN VE ÇOCUK GİYİMİ %100 İHRACAT YAPMAKTADIR.

FİRMAMIZ HER ZAMAN HER ŞEYİN DAHA İYİSİNİ YAPMAYI KENDİNE İLKE EDİNMİŞTİR. DÜNYA TRENDLERİ İLE REKABET VE TEKNOLOJİYİ MAKSİMUM KULLANMA ANLAYIŞI DOĞRULTUSUNDA 5000M2 ALAN ÜZERİNE KURDUĞU TESİS İLE TASARIM,ÜRETİM VE İHRACAT SÜRECİNİ KENDİ BÜNYESİNDE KOORDİNE EDEREK ÜRÜNLERİNİN DAHA KALİTELİ VE DAHA UYGUN FİYATLARLA TÜKETİCİSİYLE BULUŞTURMAYI HEDEFLEMİŞTİR.

25 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZ, BÜYÜMEK VE KALİTELİ ÜRÜN YAPMAK YOLUNDAKİ ÇABALARIMIZ BESTMODE TEKSTİL'İ ULUSAL VE ULUSLAR ARASI PAZARLARDA SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN ÖRME HAZIR GİYİM ÜRETİCİLERİNDEN BİRİ OLARAK İSİM YAPMASINI SAĞLAMIŞTIR.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNMİŞ OLAN BESTMODE TEKSTİL ÜRETİM KALİTESİ UZMAN KADROSU VE SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ İLE PAZARDAKİ PAYINI HER GEÇEN GÜN MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU İYİ VE KALİTELİ HİZMET İLE ARTTIRMAKTADIR.

FİRMA BİLGİLERİ
ADRES HALKALI YARIMBURGAZ MAH. CUMHURİYET CAD. ŞAHİN SOK. NO:21/A 34306 KÜÇÜKÇEKMECE – İSTANBUL – TÜRKİYE
GENEL KORDİNATÖR SEHMUS ALPAYDIN / sehmus@masimar.com
YETKİLİ KİŞİ Gamze Şahinkuşu / gamze@masimar.com
TELEFON +90 212 678 14 95 - 4HAT
WEB www.masimar.com
EMAIL info@masimar.com
KURULUŞ 1993
KAPASİTE 200-300 BİN
YÜKLEME ŞEKİLLERİ FOB.CIF.DDU
TERMİN SÜRESİ 5 - 8 HAFTA ARASI
ÜRETİM ALANI
ERKEK T-SHİRT ,SWEATSHİRT ,SPOR MONT ,ŞORT ,EŞOFMAN
BAYAN T-SHİRT ,SWEATSHİRT ,SPOR MONT ,ŞORT ,EŞOFMAN ,BLUZ , TUNİK , ELBİSE
ÇOCUK T-SHİRT ,SWEATSHİRT ,SPOR MONT ,ŞORT ,EŞOFMAN
KUMAŞ ÇEŞİTLERİ PAMUK , VİSKON , POLYESTER , MODAL , AKRELİK, KETEN
DEPARTMANLAR TASARIM , PLANLAMA , KESİM , DİKİM VE ÜTÜ PAKET DEPARTMANI
ÇALIŞTIĞI ÜLKELER FRANSA , ALMANYA , İSPANYA, NORVEÇ , DANİMARKA , İNGİLTERE , RUSYA
ÇALIŞTIĞI MÜŞTERİLER RELIGION ,ARTIGLI ,XOOS ,PAOLA PECORA ,MAGASINS BLEUS ,GAZOIL ,VFB GRUP CUSTO BARCELONA, MASİMAR,DASH,NICCE LONDON, BLACK-WHITE,  INFLUENCE